Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Versenyzők                                 Kategória                      Nemzetiség

 

Oliver Lucas                                OSY 400                             D

Hannes Bohinc                          OFF                                      A

Csákó Ferenc                             O 500, O 700                     H

Havas Attila                                 O 500, O 700                      H

Gyetvai Antal                                S 550                                  H

Bédy Tünde                                  O 350                                 H

Andreas Otto                                O 250                                 D

Anton Rosenleitner                     O 500, O 700                   A

Adam Labedzki                            S 550, T 550                    PL

Frank Pfenning                             O 350                                D

Maximilian Holzfeind                   OFF                                    A

Temper Rupert                            F 2                                       A

 

2010- ben Havas Attila és Oliver Lucas világbajnok, Bédy Tünde európa bajnok lett!

Gratulálok!!!!!!!!!!!

Eredmények világbajnokságokon              1965-2009

Motorboot Weltmeisterschaften
1 von 3
M o t o r b o o t - Erfolge Österreichs
W e l t m e i s t e r s c h a f t e n


1. OB Peter Frisch (MYC Skmgt) 30.05.65 Traben-Trabach (D)
3. OB Heino Frisch (MYC Skmgt) 28.08.66 Grein (A)
3. DU Franz Zimmerman (MYC Nib. Linz) 04.09.66 Banolas(E)
2. OC Dieter Schulze (MYC Skmgt) 02.07.67 Hard (A)
2. OC Peter Frisch (MYC Skmgt) 08.09.68 Budapest (H)
1. OD Dieter Schulze (MYC Skmgt) 27.07.69 Lignano (I)
1. OB Dieter Schulze (MYC Skmgt) 07.09.69 Linz (A)
3. OB Erwin Zimmermann (MYC Nib. Linz) 07.09.69 Linz (A)
3. OC Erwin Zimmermann (MYC Nib. Linz) 14.09.69 Poznan (Pl)
1 OB Dieter Schulze (MYC Skmgt) 14.06.70 Vichy (F)
2. OB Dieter Schulze (MYC Skmgt) 19.09.71 Budapest (H)
2. OC Erwin Zimmermann (MYC Nib. Linz) 27.05.73 Hannover (D)
1. OB Erwin Zimmermann (MYC Nib. Linz) 12.05.74 Traben-Trabach(D)
1. OC Erwin Zimmermann (MYC Nib. Linz) 04.08.74 Mora (S)
1. OC Erwin Zimmermann (MYC Nib. Linz) 08.06.75 Hanau (D)
2. OC Erwin Zimmermann (MYC Nib. Linz) 18.04.76 Loch Vaal (ZA)
3. OB Erwin Zimmermann (MYC Nib. Linz) 27.06.76 Brodenbach (D)
2. OE Erwin Zimmermann (MYC Nib. Linz) 29.08.76 Auronzo (I)
1. OC Erwin Zimmermann (MYC Nib. Linz) 29.05.77 Unterach (A)
2. OB Erwin Zimmermann (MYC Nib. Linz) 07.08.77 Aschach (A)
1. OD Erwin Zimmermann (MYC Nib. Linz) 11.06.78 Berlin-Tegel(D)
2. OD Wilfried Weiland (RSC Regau ) 11.06.78 Berlin-Tegel(D)
1. ON Erwin Zimmermann (MYC Nib. Linz) 28.08.78 Auronzo (I)
2. OD Wilfried Weiland (RSC Regau) 08./09.09.79 Linz(A)
1. OD Wilfried Weiland (RSC Regau) 14.04.80 Laveda/Texas (USA)
1. OD Wilfried Weiland (RSC Regau) 11.10.81 Berlin-Oberhavel (D)
2. OD Otmar Seebacher (ASKÖ MSC Linz) 18./19.09.82 Marbach (A)
3. OD Johann Kronsteiner (RSC Regau) 18./19.09.82 Marbach (A)
2. OB Christian Steineder (RSC Regau) 19.06.83 Boretto (I)
2. OD Johann Kronsteiner (RSC Regau) 25.08.83 Nottingham (GB)
2. OD Karl Bohrer (RSC Regau) 24.06.84 Brodenbach (D)
3. ON Wilfried Weiland (RSC Regau) 15.07.84 Kerkdiel (NL)
mit deutschem Partner
3. OC Christian Steineder (RSC Regau) 15.07.84 Berlin (D)
1. OB Christian Steineder (RSC Regau) 26.08.84 Nottingham (GB)
1. OD Ing. Michael Cerveny (MYC Nib. Linz) 07./08.09.85 Grein (A)
2. OD Bohrer Karl (RSC Regau) 07./08.09.85 Grein (A)
1. O 700 Ing. Michael Cerveny (MYC Nib. Linz) 03.08.86 Nottingham (GB)
1. O 700 Ing. Michael Cerveny (MYC Nib. Linz) 30.08.87 Berlin-Oberhavel/(D)
2. O 700 Christian Steineder (RSC Regau) 26.06.88 Pupping (A)
3. O 700 Christian Steineder (MYC Nib. Linz) 03.06.90 Stewartby (GB)
1. O 700 Christian Steineder (RSC Regau) 21.07.91 Szeged (H)
3. O 700 Ferenc Csako (RSC Regau) 21.07.91 Szeged (H)
1. O 700 Christian Steineder (MYC Nib. Linz) 06.09.92 Lauffen (D)
3. O 700 Ferenc Csako (RSC Regau) 06.09.92 Lauffen (D)
3. O 500 Ferenc Csako (RSC Regau) 13.09.92 Grein (A)
1. O 700 Johann Kronsteiner (RSC Regau) 18./19.09.93 Grein (A)
3. O 350 Bernd Beckhusen (RSC Regau) 07.09.94 Lauffen (D)
2. O 700 Christian Steineder (MYC Nib. Linz) 09./10.09.95 Grein (A)
2. Formula 3 Powerboot Rupert Temper (ÖMV Wien) nach 5 Läufen 1997
2. OSY 400 Oliver Lucas (RSC Regau) 25.05.98 Oulton Broad (GB)
3. O 700 Krisztian Kertes (RSC Regau) 13.09.98 Rogazno (Pl)
3. OSY 400 Oliver Lucas (RSC Regau) 18.07.99 Namestova (Slo)
3. O 700 Christian Steineder (MYC Nib. Linz) 01./02.07.00 Aschach (A)
3. F l000 Erwin Zimmermann jun. (MYC Nib. Linz) 23.09.01 Mailand (I)
1. Endurance Sport Hannes Bohinc (RSC Regau) Laufserie mit Finale
am 01.10.01 in Cowes (GB)
3. OSY 400 Oliver Lucas (RSC Regau) 02.06.02 Tartu (Estonia)
3. Enduro Sport Hannes Bohinc (RSC Regau) Laufserie mit Finale
am 24.08.02 in Cowes (GB)
2. O 125 Oliver Lucas (RSC Regau) 20./21.09.03 Lakeland/Florida (USA)
2. O 350 Frank Pfenning (RSC Regau) 28./29.06.03 Znin (Pl)
2. O 500 Attila Havas (RSC Regau) 10./11.05.03 Mailand (I)
3. OSY 400 Oliver Lucas (RSC Regau) 24./25.05.03 Brodenbach (D)
1. OSY 400 Oliver Lucas (RSC Regau) 10./11.07.04 Ercsi (H)
3. O 350 Janos Feil (RSC Regau) 12./13.06.04 Pisek (CZ)
2. F 500 Attila Havas (RSC Regau) Laufserie mit Finale
am 14./15.08.04 in Bitterfeld (D)
2. O 350 Tunde Bedy (RSC Regau) 11./12.07.05 Dessau (D)
3. O 350 Bernd Poeschke (RSC Regau) 11./12.07.05 Dessau (D
1. OSY 400 Oliver Lukas (RSC Regau) 27./28.08.05 Auronzo (I)
2. F 500 Attila Havas (RSC Regau) Laufserie mit Finale
am 24./25.09 05 in Boretto (I)
1. Powerboat P1 Hannes Bohinc (RSC Regau) Laufserie mit Finale
am 01./02.10 05 in Napoli (I)
3. OSY 400 Oliver Lucas (RSC Regau) 05./06.08.06 Komarno (SVK)
1. O 700 Attila Havas (RSC Regau) 09./10.09.06 Jedovnice (CZK)
1. F 500 Attila Havas (RSC Regau) Laufserie mit Finale am
3. F 500 Ferenc Csako (RSC Regau) 23./24.09.06 Brandenburg (GER)
1. O-700 Attila Havas (RSC Regau) 16./17.06. 07 Brodenbach (GER)
3. O-700 Ferenc Csako (RSC Regau) 16./17.06. 07 Brodenbach (GER)
2. F-500 Attila Havas (RSC Regau) Laufserie mit Finale am
3. F-500 Candy Koschinski (RSC Regau) 28./29.09. 07 Srem (POL)
1. O-350 Janos Feil (RSC Regau) 06./07.10. 07 Znin (POL)
1. O-700 Attila Havas (RSC Regau) 03./04.05. 08 Sacca di Col. (ITA)
1. F-500 Attila Havas (RSC Regau) Laufserie mit Finale am
20./21.09. 08 Lauffen (GER)
1. O-700 Attila Havas (RSC Regau) 27./28.06. 09 Srem (POL)
2. OSY-400 Erzsebet Lucas-Ticska (RSC Regau) 04./05.07. 09 Chodziez (POL)
3. F-500 Attila Havas (RSC Regau) Laufserie mit Finale am
29./30.08. 09 Auronzo (ITA)
1. P1 Hannes Bohinc (RSC Regau) Laufserie mit Finale am
12./13.09 09 Siracusa (ITA)